• Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą

Nauja programa! Nauji personažai! Naujos dainos! Nauja humoro dozė!

Prieš dvejus metus Lietuvos publikai pristatę bendrą programą ir net nesitikėję tokio stulbinančio žiūrovų palaikymo, humoro grupė "Ambrozija" ir dainininkas Paulius Stalionis neužmigo ant laurų! Juoko ir neblėstančios energijos viesulu apskrieję Lietuvą, jie nusprendė dar nesudėti ginklų ir paruošti visiškai naują programą!

Kol "Ambrozijos" vyrukai Kęstutis Matelis ir Giedrius Viduolis gamino dar negirdėtus humoro receptus, dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis plušėjo įrašų studijoje, kurdamas naujas dainas...

Po ilgų mėnesių repeticijų, po bemiegių dienų ir naktų, šaunusis kolektyvas pagaliau ištarė: "Mums pavyko! Šou turi tęstis!".

Su beprotiškais Tatos ir Raimudėlio nuotykiais, su iš koto verčiančiais Bobučių liežuvavimais, su pulku nematytų personažų, su ausis ir širdį glostančiais naujais ir visų pamėgtais dainų akordais, humoro grupė "Ambrozija" ir dainininkas Paulius Stalionis sugrįžta, kad vėl nustebintų, pralinksmintų ir neleistų publikai nuo juoko atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.

Tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių ir pavargote nuo kasdieninės rutinos, žinokite - šis koncertas skirtas Jums!

Humoro grupės "Ambrozija" ir Pauliaus Stalionio koncertas Balbieriškio kultūros centre vyks vasario 12 d., 21 val.

Bilieto kaina - 12 litų. Koncerto dieną - 15 litų. Vaikams (7m. – 10m.) – 6 Lt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Š.m. sausio 26 d. 14.30 val. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre vyks Lietuvos šlagerių karaliaus Ryčio Cicino koncertas.

Bilietai parduodami Balbieriškio bibliotekoje ir Balbieriškio KLC.

Suaugusiems – 12 Lt.

Vaikams (5-9 m.) – 7 Lt.

Koncerto dieną – 15 Lt.

Maloniai kviečiame !

 

 

 

 

KVIEČIAME !

Š.m. sausio 13 d. 8.00 val. Balbieriškio pagrindinės mokyklos salėje vyks sausio 13-osios minėjimas

„Atmintis gyva...“

Organizatoriai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Š. m. gruodžio 18 d. 18 val. prie Balbieriškio seniūnijos administracinio pastato vyks

eglutės įžiebimo šventė „Krenta sniegas“.

18.30 val. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre – Naujosios Ūtos laisvalaikio salės mėgėjų teatro spektaklis ,,Dora moteris“ (autorė Liucija Kanapeckienė, režisierė Anelė Lukjančuk).

Maloniai kviečiame.

Organizatoriai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kviečiame!

Š.m. lapkričio 15 d. 11 val. Balbieriškio pagrindinės mokyklos aktų salėje vyks tolerancijos dienos paminėjimas „Tolerancijos gėlė“. Renginyje dalyvaus Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai, Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis instrumentinis tercetas, bus skaitomos mintys apie toleranciją, renginį papuoš tolerancijos gėlės.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

 

 

 

 

 

 

Pabūkime drauge

Spalio 24 dienos vakarą Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro salėje skambėjo muzika, dainos ir šokiai. Čia vyko renginys „Pabūkime drauge“. Jo tikslas buvo parodyti, kokie kolektyvai gyvuoja Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre. Kiekvienas vadovas pristatė savo kolektyvą ir parodė programą.

Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė Prienų rajono kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, Balbieriškio seniūnijos laikinai einanti seniūnas pareigas seniūnė Sigita Ražanskienė.

Renginį pradėjo vokalinis kvartetas, kuriam vadovauja Artūras Petraška. Koncertą tęsė vokalinis ansamblis „Ringelė“. Šiam kolektyvui vadovauja Neringa Senavaitytė. Dvi dainas ir du šokius žiūrovams atliko folklorinis ansamblis „Dūmė“, vadovai Daiva Alaveckienė ir Dalius Pasaravičius. Toliau renginį tęsė jaunimo vokalinis ansamblis. Jam vadovauja Artūras Petraška. Visus romantiškomis dainomis pakerėjo Balbieriškio KLC vokalinis instrumentinis duetas Neringa Senavaitytė ir Romas Kuncevičius. Liaudiškos muzikos kapela „Temela“ privertė visus ne tik rankom ploti, bet ir kojom trepsėti. Kapelai vadovauja Mindaugas Bartusevičius. Koncertą užbaigė estradinis duetas Roberta ir Neringa. Jos atliko visiems gerai žinomas dainas, kurias dainavo visa salė. Renginio pabaigoje Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro direktorė dovanojo visiems kolektyvams didelį tortą, vadovams po gėlės žiedą.

Tikimės, kad šis renginys taps tradiciniu ir sukvies dar daugiau dalyvių į kolektyvus ir į koncertus.

Balbieriškio KLC meno mėgėjų kolektyvų vadovė Daiva Alaveckienė

 

 

 

 

 

 

 

Š. m. spalio 27 d. 14.30 val.

Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre vyks Radži koncertas.

Bilietai parduodami Balbieriškio bibliotekoje ir Balbieriškio KLC.

Išankstinis bilietas – 10 Lt, koncerto dieną – 15 Lt. Vaikams nuo 5 iki 9 metų – 7 Lt.

Maloniai kviečiame atvykti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVIEČIAME

Š.m. spalio 13 d. 12.00 val. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre vyks

M. J. Krupavičiaus 128-ųjų gimimo metinių paminėjimas.

12.00 val. šventosios Mišios.

Po šv. Mišių Rymanto Sidaravičiaus pranešimas ir Balbieriškio KLC saviveiklininkų koncertas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Š. m. spalio 24 d. 18 val. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre vyks koncertas

„Pabūkime drauge“.

Koncerte dalyvauja Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro meno mėgėjų kolektyvai.

Maloniai kviečiame atvykti!

Organizatoriai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centras, savivaldybės biudžetinė įstaiga, Parko g. 5A, Balbieriškis, Prienų r. įstaigos kodas 301792633

Skelbiamas konkursas Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre 0,5 etato buhalterio pareigoms užimti.
Kvalifikaciniai reikalavimai:
1. Aukštasis išsilavinimas;
2. Informacinių technologijų išmanymas;
3. Užsienio kalbų mokėjimas;
4. Darbo su buhalterine VSAKIS programa įgūdžiai.
Dokumentų pateikimas
Iki 2013 m. liepos 24 d. dokumentus galite pateikti asmeniškai arba siųsti registruotu laišku adresu, Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centras, Parko g. 5A, Balbieriškis, Prienų r.
Būtina pateikti šiuos dokumentus:
1) Prašymą dalyvauti konkurse;
2) Asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus;
3) Išsilavinimą patvirtinančius dokumentus;
4) Gyvenimo aprašymą;
5) Užpildytą pretendento anketą;
6) Savo privalumų sąrašą.
Pretendentų dokumentai priimami per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo dienos.
Pretendentai bus renkami konkurso būdu. Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą rasite Balbieriškio internetinėje svetainėje www.balbieriskisklc.lt .
Konkursas vyks 2013 m. rugpjūčio 8 d. 10 val., Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre. Tel. nr. pasiteiravimui  8 685 31572.

Pretendento anketą galite parsisiųsti ČIA.


KVIEČIAME!Balbieriškio bibliotekoje literatūros paroda, skirta Lietuvos Sąjūdžio 25-mečiui paminėti. Paroda veiks nuo birželio 3 d. iki liepos 1 d.

Organizatoriai


KVIEČIAME!

 

Š. m. birželio 15 d. 12 val. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre vyks Česlovo Iškausko knygos „Neįtikėtina ir tikra“ pristatymas.

Organizatoriai


 

KVIEČIAME!

 

Š. m. birželio 20 d. 17 val. prie Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro vyks

gyvūnų paroda „Mano augintinis“.

Organizatoriai


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013 Finalinės badmintono varžybos

Kovo 23d. Tauragėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 2013 finalinės badmintono varžybos. Šias metais jose varžėsi 17-kos miestų ir rajonų atstovai. Prienų rajoną, o kartu ir savo mokyklą atstovavo Balbieriškio pagrindinės mokyklos mergaičių ir berniukų komandos. Ypač gerai sekėsi mergaičių komandai. Įveikusios pajėgias Kauno, Klaipėdos, Vilniaus, Kretingos, Šakių, Kelmės ir kitų rajonų komandas balbieriškietės pirmą kartą rajono ir mokyklos istorijoje finalinėse varžybose iškovojo 2-ąją vietą ir sidabro medalius. Berniukų komanda iškovojo 6-ąją vietą. Asmeniniame vienetų žaidime Gerda Trakymaitė, nusileidusi tik Lietuvos rinktinės atstovėmis, iškovojo 4-ąją vietą (iš 38 žaidėjų) Aistė Kurapkaitė 7-ąją vietą, o Meda Kavaliauskaitė 8-ąją vietą. Berniukų grupėje geriausiai pasirodė Osvaldas Aliulis iškovojęs 9-ąją vietą ir Eitvydas Seilius 10-ąją vietą (iš 40 žaidėjų). Visi balbieriškiečių komandos žaidėjai yra ir Prienų sporto centro badmintono grupės auklėtiniai.

Komandos vadovas,
R. Sidaravičius

 

 

Nuotraukoje:antroje vietoje iš kairės - balbieriškietės A. Kurapkaitė, M. Kavaliauskaitė ir G. Trakymaitė. Pirmoje vietoje tauragiškės G. Janušonytė, D. Dragūnaitė ir B. Lukoševičiūtė.Trečioje vietoje vilnietės Ū. Janušauskaitė, J.Jaščemskaitė.

 

 

 

Balbieriškio badmintono klubo "Svajonė" žaidėjai iškovojo 11 medalių!

 

 

Kovo16 d.Tauragėje vykusiose Lietuvos taurės varžybose Balbieriškio badmintono klubo "Svajonė" žaidėjai iškovojo 11 medalių: 3- aukso,1- sidabro ir 7-bronzos. Pirmąsias vietas varžybose iškovojo Osvaldas Aliulis - vyrų vienete, bei Meda Kavaliauskaitė ir Gerda Trakymaitė - moterų dvejete. Moterų vienete ,nusileidusi tik vilnietei Elžbietai Bajorinaitei. Gerda iškovojo antrąją vietą, o Aistė Kurapkaitė - trečiąją. Vyrų vienete Rytis Bucevičius iškovojo trečiąją vietą. Moterų dvejete Aistė Kurapkaitė ir Karolina Rutkauskaitė - trečiąją. Vyrų dvejete Rytis ir Osvaldas iškovojo taip pat trečiąją vietą. Trečios vietos medaliu apdovanota ir Dovilė Kuzmickaitė, žaidusi mišriame dvejete poroje su šakiečiu Šarūnu Poderiu. Komandos vadovo R .Sidaravičiaus nuomone - tai buvo pats sėkmingiausias Balbieriškio pagrindinės mokyklos ir Prienų sporto centro auklėtinių turnyras šių metų sezone.

Algimantas Žilinskas

 

 

 

Nuotraukoje iš kairės: R.Bucevičius, O.Aliulis, A.Kurapkaitė, K.Rutkauskaitė, G.Trakymaitė, M.Kavaliauskaitė, D.Kuzmickaitė

 

 

 

DĖMESIO!

Balbieriškyje korporacijos „Fohow“ produktų pristatymas!

,,Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas.“

(Sokratas)

Maloniai kviečiame praleisti laiką kartu klausantis, diskutuojant ar dalijantis patirtimi apie naujausius Tibeto medicinos laimėjimus bei korporacijos „Fohow“ produktų integravimą į pagrindinių ligų prevenciją ir gydymą.

Jūsų lauksime kovo 19 d. (antradienį) 14.30 val. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre.

Pranešėja – Rytų medicinos ekspertė Dania Dobilienė.

 

 

 

Š. m. vasario 23 d. 14 val. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre

Jums koncertuos atlikėjas Ruslanas Kirilkinas

 

Bilietų kainos: suaugusiems - 10 Lt.

Koncerto dieną – 12 Lt.

Vaikams – 6 Lt.

Bilietai parduodami Balbieriškio KLC ir Balbieriškio bibliotekoje.

 

 

 

 

Kviečiame!

Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre veikia

Kauno apskrities viešosios bibliotekos paroda „Įsikūrę prie Nemuno“.

Paroda veikia darbo dienomis nuo 10.00 val. iki 19.00 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DĖMESIO!

Š.m. sausio 11 d. 8.15 val. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje vyks

Laisvės gynėjų dienos paminėjimas.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

 

Organizatoriai:

Balbieriškio pagrindinė mokykla

Balbieriškio KLC


 

 

 

 

 

 

DĖMESIO!

Š.m. gruodžio  16 d. 16 val. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre

bus rodomas kino filmas ,,Sala".

Filmo trukmė  2 val. Įėjimas nemokamas.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Organizatoriai:

Balbieriškio parapijos ,,Caritas"

Balbieriškio bendruomenė ,,Balbieriškis"

Balbieriškio KLC.

 

 

 

 

Šventės akordams nutilus

Balbieriškio seniūnijos vasaros šventei praėjus, norime pasidžiaugti kartu su visais organizavusiais renginį ir dalyvavusiais jame.

Balbieriškio seniūnijos vasaros šventės turi gilias tradicijas, o šie metai buvo dar ypatingi ir tuo, kad šventėme 510 metų miestelio vardo paminėjimą. Tradiciškai buvo sudaryta darbo grupė iš seniūnijoje veikiančių įstaigų vadovų arba jų atstovų. Buvo numatytas veiksmų planas, pasiskirstyta darbais. Šventė vyko tris dienas. Liepos 20 d. (penktadienį) vyko tradicinės baidarių varžybos. Jas organizuojant pirmu smuiku grojo seniūnija. Viskas vyko sklandžiai ir organizuotai. Tikslas pasiektas, dalyvavo apie 60 dalyvių ir apie 100 žiūrovų. Tuo pat metu vyko ir smiginio varžybos, jose dalyvavo apie 40 dalyvių.

Liepos 21 d. (šeštadienį) nuo ryto 10 val. vyko futbolo ir krepšinio varžybos, kuriose buvo apie 100 dalyvių ir tiek pat žiūrovų. 16 val. kraštiečių klubo „Nemuno vingis“ nariai rinkosi į kasmetinį klubo susirinkimą. Čia aptarta ne tik Balbieriškio miestelio esama situacija ir perspektyvos, bet ir Lietuvos aktualijos. Diskutuoti apie darbus, pasiekimus bei ateities planus kraštiečiams buvo išties įdomu, nes į šventę atvykęs LR vidaus reikalų ministras Artūras Melianas mielai sutiko dalyvauti klubo susitikime bei visose diskusijose. Jubiliejiniai metai, žinoma, įpareigoja dar labiau pasitempti, tačiau jau besiruošdami šventei buvome garantuoti, kad į gimtadienį susirinks daug vietos gyventojų ir svečių. Viena iš priežasčių – visi labai laukė Prienų rajono savivaldybės dovanos Balbieriškio seniūnijos gyventojams – naujo Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio salės pastato atidarymo. 18 val. vyko iškilminga atidarymo ceremonija. Susirinkusieji su dideliu džiaugsmu plojo ir dėkojo visiems, kurie prisidėjo prie šio pastato atsiradimo Balbieriškyje. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo per 150 gyventojų ir svečių. Kadangi šį projektą finansavo LR vidaus reikalų ministerija, atidarymo juostelę kirpo ne tik Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, administracijos direktorius Algis Marcinkevičius, bet ir vidaus reikalų ministras Artūras Melianas. Vakarinė šventės dalis vyko renovuotame miestelio parke, buvo apdovanoti įvairių rungčių nugalėtojai, rėmėjai, organizatoriai ir nusipelnę krašto žmonės. Visiems didžiausia dovana buvo gausiai susirinkusių žiūrovų aplodismentai. Tiek žiūrovų galėtų pavydėti ir didesni miestai. Sakoma, kad šventėje buvo per 1500 žmonių.

Liepos 22 d. (sekmadienį) parapijiečiai rinkosi į Balbieriškio parapijos bažnyčią švęsti Šv. Magdelenos atlaidų. Mišiose dalyvavo kunigai iš kaimyninių parapijų, apie 200 gyventojų ir svečių. Tačiau didžiausią pasididžiavimą ir emocijas sukėlė kunigų Gedimino Marcinkevičiaus ir Nerijaus Žvirblio, kilusių iš Balbieriškio krašto, dalyvavimas Mišiose. Po šv. Mišių visi keliavo į parapijos namų kiemelį, kur dalyvavo šventinėje agapėje. Vyko koncertas.

Šventės globėjas, buvęs Balbieriškio seniūnijos seniūnas, dabartinis Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Algis Marcinkevičius prieš penkerius metus buvo pradininkas viso to, kas šiandien vyksta Balbieriškyje. Paklaustas, kaip vertina Balbieriškio miestelio šiandieninį gyvenimą, pasakė: „Visa tai, kuo šiandien didžiuojasi Balbieriškis, yra ilgametis ir gerai apgalvotas kryptingas darbas. Čia gyvenu ir dirbu, todėl gerai žinau ne tik, ko žmonėms šiandien labiausiai reikia, bet ir kaip tai pasiekti. Visada remiuosi aktyviais bendruomenės nariais, aktyviai pats dalyvauju visuomeniniame gyvenime, esu reiklus ne tik sau, bet kitiems kartu dirbantiems. Žinau, kaip panaudoti savo, kaip mokytojo, muziejaus direktoriaus, seniūno ir administracijos direktoriaus, patirtį geriems tikslams. Galbūt todėl šiandien Balbieriškis gali didžiuotis nauju kultūros centro pastatu ir iš dalies renovuotu miestelio parku, naujai paklotais vandentiekio ir kanalizacijos tinklais, naujais valymo įrengimais, dukart Lietuvos Mažųjų miestelių krepšinio lygos čempionų vardais, aktyvia bendruomenine veikla. Džiaugiuosi, kad Lazdijų klebonas Nerijus Žvirblis, buvęs mano auklėtinis, šiandien yra pavyzdys daugeliui žmonių. Esu paprastų kasdienių tiesų žmogus. Didžiosios vertybės – dvasingumas, dora, tėviškė – visada turi būti aukščiau visko. Šiais principais vadovaudamiesi visi kartu galime daug ką nuveikti ne tik Prienų, bet ir visos Lietuvos labui.“

Balbieriškis turi savo veidą ir visada turės, jeigu tik bus čia gyvenančių ir dorai dirbančių žmonių. Visiems renginio organizatoriams, rėmėjams, parteriams ir kitiems pagalbininkams seniūnijos gyventojų ir svečių vardu nuoširdžiai AČIŪ! Tie, kurie nebuvote šventėje, nenusiminkite. Kviečiame 2012 m. liepos 4 d., 8.30 val. žiūrėti Lietuvos televizijos laidą „Gimtoji žemė“ 19 d. Balbieriškio seniūnijos vasaros šventei praėjus, norime pasidžiaugti kartu su visais organizavusiais renginį ir dalyvavusiais jame bus rodomos gražiausios šventės akimirkos. Taip pat kviečiame atvykti į kitus Balbieriškio seniūnijoje vyksiančius renginius.

Organizatorių vardu Balbieriškio KLC direktorė Neringa Senavaitytė

 

Visus norinčius prisidėti prie šventės organizavimo ir paramos kviečiame skambinti 868531572

 

Paieška svetainėje

Dabar naršo

Mes turime 30 svečius online

Apklausa

Archyvas

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis